Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5