Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.5