Titles you rated
ElementalRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0