Movies
Ratings
339
The Lives of OthersRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The BrideRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
An AlgorithmRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 2.5