Movies
Ratings
513
The OutlawsRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Ghost in LoveRated ★ 1.5