Titles you rated
- BossRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5