Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 2.5
DreddRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
HallelujahRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 0.5
DivergentRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5