Titles you rated
- HallanRated ★ 4.5
Dead to RightsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
The First LadyRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5- This is the presidentRated ★ 4.5