Series
Ratings
56
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
An Astrological Guide for Broken Hearts Season 1Rated ★ 3.5
FreudRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0- ClassicaloidRated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0