Movies
Ratings
101
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5