Movies
Ratings
82
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0