Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0