Movies
Ratings
19
Coyote UglyRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0