Series
Ratings
109
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0