Titles you rated
Blood RainRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
CliffhangerRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.5