Titles you rated
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 0.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 1.0
The Pope's ExorcistRated ★ 1.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
PawnRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5