Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My NameRated ★ 1.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 1.5
Into the NightRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0