Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0- 생존왕Rated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0- Steel Troops WRated ★ 3.5
- 끝사랑Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
KaosRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0