Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5