Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5