Movies
Ratings
57
Heart is...Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0