Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 2.5