Movies
Ratings
16
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5