Titles you rated
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5