Titles you rated
Cast AwayRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The ShackRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Ed WoodRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0