Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0