Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Enemies In-LawRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Monster HuntRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0