Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Twice BornRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Earth to EchoRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 4.0