Titles you rated
OrphanRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5