Movies
Ratings
167
ChappieRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0