Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 5.0