Titles you rated
RED 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5