Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
HugoRated ★ 3.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
A Simple PlanRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 3.5