Movies
Ratings
22
MasqueradeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0