Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
Cheer Up!Rated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0