Series
Ratings
24
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5