Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 1.0