Movies
Ratings
63
Man in LoveRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0