Movies
Ratings
512
1st KissRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Gone WednesdayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Boy and SungreenRated ★ 4.0- The Wandering MoonRated ★ 1.5
The Green RayRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The ParadesRated ★ 2.5
The VillageRated ★ 2.0
Your Eyes TellRated ★ 3.0- A Hard DayRated ★ 1.5