Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5