Titles you rated
Wheels on MealsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
The Towering InfernoRated ★ 4.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
- My Father Is HeroRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 4.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 5.0