Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Fire of LoveRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Meet Me Next ChristmasRated ★ 1.0
'Twas the Text Before ChristmasRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.5