Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0