Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
ResistanceRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5
WindstruckRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
BluebeardRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
The VanishedRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 1.5