Series
Ratings
455
Big ThingRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 2.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 2.0
Hidden SingerRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5