Movies
Ratings
211
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5