Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
...ingRated ★ 1.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
BeethovenRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 1.5
Il MareRated ★ 1.5