Movies
Ratings
248
AnnihilationRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0- Hinokio: Inter Galactic LoveRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0