Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 0.5