Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5